5 May, 2016

Підсумок

Подорожувати Україною бюджетно і цікаво треба! Є величезна кількість маловідомих, але прекрасних місць і міст. Під час подорожі ви дізнаєтесь купу нового, заведете нові знайомства а можливо й задумаєтесь над зміною адреси прописки)

І так – витрати.

В заплановану 1000 гривень я не вклався, через те що неправильно зрозумів логіку коучсерфінга, взагалі як виявилось, коучсерф і автостоп не поєднуються. Причина проста, в автостопі ти не маєш можливості планувати час і день прибуття в місто, а коуч потребує попередне (бажано за тиждень) погодження з людиною про ночівлю в указаний день. Тому я вимушений був знімати житло у людей або жити в хостелах. На це в мене пішло 660 гривень за 5 ночей.

Друга стаття розходу – харчування, яке обійшлось мені в 590 грн. на 6 днів, або коло 100 грн. на день, найдорожчою стравою були свині ребра в Чернівецькому пабі, найдешевша борщ в Камянець-Подільскому та Львові по 8 грн за порцію.

Далі – відпочинок, на який в мене пішло близько 400 грн. Сюди входили : екскурсії, вхід в музеї і замки, атракції та інше.

Транспорт коло 200 грн. Так як я потрапив на Пасху, то вірогідність вдало пересуватись автостопом значно впала, тому в складних місцях я користувався електричкою або автобусом.

В загальному поїздка обійшлася до 2000 грн. Я проїхав 1300 км, побував в 6 містах, 4 замках, 10 церквах, декількох музеях та коло одного затопленого міста. По дорозі додому в голові народжувались ідеї про наступний тріп, куди він буде? На мотоциклі чи знову автостопом? Подивимось, головне не сидіти на місці і рухатись вперед. Крізь терни до зірок.

20160505_141854

 

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *